İnstagram Video İzlenme Hilesi

İnstagram Video İzlenme Hilesi

Facebook ve Twitter'dan sonra birden İnstagram rügarı esmeye başladı tüm dünya da. Facebook özellikle yaşlılara doğru yol alırken İnstagram ise daha çok gençlerin ilgisini çekmeyi başarabilmişti. Gençlere yönelik olunca instagram daha fazla kendini güncellemek ve geliştirmek zorunda kaldı çünkü kitlesi sürekli yenilik bekleyen ve haraketli kişilerden meydana geliyordu. Geçtiğimiz günlerde instagram video sürelerini uzatma kararı aldı. Zaten bir çok kullanıcı 15 saniyelik gibi çok az sürede sona eren videolardan sıkılmıştı.

İnstagram video izlenme ile sizin videolarınızı kaç kişi izlemiş bunu görebilirsiniz. Videolarınızı daha fazla kişinin izlemesini istiyorsanız yapmanız gerken bir kaç şey var sizleri bunları doğru ve detayı bir şekilde sıralamaya çalışacağım.

  1. Paylaşacağınız videoların çözünürlüğü yüksek olmalıdır
  2. Paylaştığınız videoların kapak fotoğrafı dikkat ve ilgi çekici olmalıdır
  3. Videoları paylaşırken mutlaka altına önemli etiketleri koyun
  4. Videolarınıza ne kadar fazla yorum gelirse keşfet kısmına düşmesi o kadar hızlı olur
  5. Unutmayın videolarınızın keşfet kısmına DÜŞMESİ için her zaman fazla beğeni gelmesi gerekir
  6. Eğer beklediğiniz kadar beğeni gelmiyorsa bizden instagram beğeni satın alabilirisiniz.

Unutmayın videolarınızda önemli olan hatta en önemlisi belki videolarınızın kapak fotoğrafı seçimidir. Çünkü insanlar videonuzu açmadan önce dikkat çekebilmelidir ki play tuşuna basıp sizin paylaşmış olduğunuz instagram videonuzu izlemek istesinler. Dikkat çekmeyen bir video kapak fotoğrafını kim neden tıklayıp açıp izlesin. Kendinizden lütfen yola çıkın instagram keşfet kısmında dikkatinizi ilginizi çekmeyen bir video görüp açıp izlediniz mi ? İzlemediniz.

İnstagram Video İzlenme Hilesi uygulamamız ile videolarınıza istediğiniz kadar kişinin izlemesini gönderebilir ve binlerce kişiye ulaşabilirisiniz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz paketleri mağazamıza girip satın alabilirisiniz. İnstagram video izlenme hilesi ile hesabınızı çok fazla aktif hale getirebilir takipçi kazanabilir ve bu şekilde fenomen haline gelebilirisiniz.

2018-05-26 01:46:48

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram videolara link verme

instagram videolara link verme

instagram Videolara Link Verme Techcrunch'ın yayınladığı bir haberine göre,Dünya'nın en büyük sosyal medya sitesi Facebook'un sahibi olduğu fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram,

instagram takipçi kasmak

instagram takipçi kasmak

Son zamanlarda İnstagram hesabı olanlar için en önemli sorun paylaşımların çok az kişiye ulaşması, beğeni ve takipçi sayılarının düşük olmasıdır. Milyonlarca takipçisi olan instagram