instagram hesap dondurma

instagram hesap dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram hesap dondurma işlemi instagram sitesinde yani help.instagram.com da olmasına rağmen birçok insan instagram hesap dondurmasını bilemiyor.Hatta bazen hesap dondurayım derken yanlışlıkla hesaplarını tamamen siliyor bu durumdan şikayetçi olanlarda var. Peki nasıl geçici olarak  hesabımı kapatabilirim diyenler ne yapmalılar?

Gelin bunu isterseniz resimli olarak anlatalım ki daha iyi anlaşılsın.

1.  instagram.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize tıkladıktan sonra sağ üst bölümünde "profili düzenle" butonuna tıklayın.

2.Çıkan sayfada Hesabımı geçici olarak kapat butonuna tıkladıktan sonra.

instagram hesabını dondurma

.Ara vermek istiyorum  sçeneğine basın ve şifrenizi isteyecek. şifrenizi girdikten sonra hesabınız geçici olarak kapanır..Hesabınıza tekrar erişmek istiyorsanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza tekrar erişebilirsiniz..

2018-05-29 00:58:31

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Video İzlenme Hilesi

İnstagram Video İzlenme Hilesi

Facebook ve Twitter'dan sonra birden İnstagram rügarı esmeye başladı tüm dünya da. Facebook özellikle yaşlılara doğru yol alırken İnstagram ise daha çok gençlerin ilgisini çekmeyi başarabilmişti. Gençlere

İnstagrama 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor!

İnstagrama 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor!

Instagram'a 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor  instagram yeni güncelleme  ile video uzunluğu konusunda yeni karalar aldı. Instagram, kısa videoları bir kenara bırakıp daha uzun