İnstagrama 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor!

İnstagrama 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor!

Instagram'a 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği Geliyor 

instagram yeni güncelleme  ile video uzunluğu konusunda yeni karalar aldı.

Instagram, kısa videoları bir kenara bırakıp daha uzun videolara izin vermeye hazırlanıyor.İnstagram son Haberlere  göre Facebook'un sahibi olduğu, fotoğraf ve video paylaşım uygulaması, kullanıcıların uzun videolar yayımlamasına imkan tanıyacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.İnstaram planlar ile ilgili kişilerin gazeteye söylediklerine göre bu yeni özellik,instagram videoların bir saate kadar uzamasınaizin verecek ve dikey videolara odaklanacaktır.

Video, sosyal ağın insanları sitede daha uzun süreler boyunca kalmalarını istemeleri ile beraber Facebook için çok önemli bir konuma gelmişti. Firma, 2016 yılında Facebook uygulamasına bir video sekmesi ekleyerek insanların yeni video içeriklerini bulmalarını kolaylaştırmıştı.Instagram'a 1 Saatlik Video Paylaşma Özelliği ile artık kullanıcılara  istedikleri uzunlukta video paylaşma rahatlığı sağlayabilecek. Daha önce birçok insan kısa videolardan şikayetçi idi  ve bu yapılacak son güncelleme ile kullanıcılara adeta çok sevindirecek haber olacaktır..

2018-06-07 17:50:22

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

TakipciCenter Kullanım Koşulları

TakipciCenter Kullanım Koşulları

Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun yanı sıra mahkemede tesbit edilip işlemi yapan kullanıcı bilgileri mahkemeye